YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Sir Ağda > Sir Ağda Makineleri paylaş:
%19indirim
Dntl Total Konserve Ağda Makinesi 800 Ml | bakimliolmak.com
Dntl Total Konserve Ağda Makinesi 800 Ml
162.00

Dntl Total Konserve Ağda Makinesi 800 Ml

Dntl Total

Stok Kodumakine15
Kdv Dahil Fiyatı200,00 ₺ 162,00 ₺
Teslimat BilgisiAynı Gün Kargo
Garanti Süresi24 Ay
Para Puan2400 puan = 2,40 ₺
5 Stars5/5 Yorum Yaz Derecelendir
Sepete At
Hemen Al
Tavsiye Et
Ürün Videosu
DNTL Total Konserve Ağda Makinesi 800 ML
Bu cihaz evde, kuaför ve güzellik salonlarında erkek berberlerinde kullanım için oldukça ideal bir üründür. Cihazda 800 gr konserve ısıtabildiğiniz gibi cihaz ile birlikte Teflon kaplamalı metal cezvede verilmektedir. Bu cezve sayesinde tablet ve kalıp ağdaları eritip kullanabilirsiniz. Cihazın üzerinde bulunan ısı ayar düğmesi sayesinde ağdayı istediğiniz kıvamda tutabilirsiniz.
Sir ağda makinesinde kalite arayanlara, www.bakimliolmak.com olarak önereceğimiz marka DNTL Total ağda makineleridir.

Konserve sir ağdayı ısıtarak belirli bir kıvama getirmek ve ağdayı aynı kıvamda tutabilmek için kullanılan ideal bir üründür. DNTL Total 800 gr konserve sir ağda makinesi ile istediğiniz konserve ağda çeşidi ile uygulama yapabilirsiniz ve sıcaklığı istediğiniz kıvamda koruyabilirsiniz.  800 ml konserve ağda makineleri en çok tercih edilen makinelerinden biridir. Bunun nedeni ise kuaför salonlarında güzellik ve bakım merkezlerinde, erkek kuaförlerde veya evde bireysel uygulamalar gibi geniş kullanım alanı olmasıdır. Tercih ettiğiniz konserve ağda makinesi ile rahat ve ekonomik bir şekilde uygulama yapabilirsiniz. Konserve ağda makinesini yüz ve bikini bölgesi için tercih edebilirsiniz. 

DNTL konserve ağda makinesi içerisine yerleştirilen sir ağdayı hızlı ve eşit bir şekilde eriterek daha rahat ve kolay bir uygulama yapabilmenizi sağlarsınız. Dayanıklı ve hafif tasarımı ile konserve ağda makinesi ile uzun yıllar boyunca ekonomik ve pratik bir şekilde sir ağda uygulamasını yapabilirsiniz. 

Sir ağdayı uygulama yapılacak bölgeye sürerken spatulaya ihtiyaç vardır. Bakımlı Olmak’ ta bulunan spatula çeşitleri ile istediğiniz şekilde uygulama yapabilirsiniz. Bu uygulamayı yaparken spatula ile alınan ağdayı konserve ağda makinesinin kenarına bıraktığınızda konserve makinenin içerisine ağdanın kaçmasına neden olabilirsiniz. Konserve ağda makinesinin temizliği ve daha uzun kullanımı için konserve temizlik kartonunu kullanabilirsiniz. Böylece konserve ağdanızın temizliğini sağlayabilirsiniz. 800 ml konserve ağdanızı ısıtabileceğiniz sir ağda makinenizin içerisine yerleştirilen ağda 25-30 dakika içerisinde sürülebilir kıvama gelmektedir. 

Ağda uygulaması istenmeyen tüylerden kurtulmak için bayanların en çok tercih ettiği yöntemlerdendir. Sir ağda uygulaması ise bunların başında gelmektedir. Bunun nedeni ise sir ağdanın tamamen doğal olmasıdır. Sir ağda makineleri ile ekonomik ve pratik bir şekilde ağda uygulamasını tamamlayabilirsiniz. Ayrıca sir ağda uygulaması ile tüylerinizi birkaç düzenli seans sonra azaltabilirsiniz. Ağda uygulamalarını pratik hale getiren ağda makinelerinin çok büyük önemi vardır. Ağda makineleri ile acısız ve zahmetsiz bir şekilde ağda uygulamasını gerçekleştirebilirsiniz. 

Ürün ile birlikte hediye olarak 15 TL değerinde metal tutacaklı cezve gönderilir. Metal cezveyi kalıp ağda uygulamalarında kullanabilirsiniz. Yada cezveden metal tutacağı çıkartarak konserve tutacağı olarak da kullanabilirsiniz.
 
Neden DNTL Total Ağda Makinesi;
* Ağda makinesinde kullanılan plastik deriye temas ettiği için 1. sınıf sağlık açısından uygun plastikden olmalı.
* Yanmayan plastik olmalı herhangi bir kısa devrede yanıp yangın çıkarmamalı.
* İçerisinde kullanılan rezistans gerçekten tam otomatik olmalı ısıyı belli bir yere getirdikten sonra durmalı ısı düştüğünde tekrar çalışmalı.
* 25 dakikada ağdayı sürülecek kıvama getirmeli. Kalitesiz ısıtıcılarda bu süre 45 daika 1 saati bulabiliyor.
* Otomatik termostatlı
* Her markaya uyumlu kolay takılıp çıkartılabilen yaylı kartuş mekanizması
* Elektrik çarpmasına karşı 12 Volt
Ürün 24 ay garantilidir. Garanti süresi boyunca arıza yaparsa bizimle iletişime geçiyorsunuz. Garanti belgesi ile birlikte cihazı karşı ödemeli olarak kargo ile gönderiyorsunuz. Cihazınız maksimum 1 hafta içinde çalışır vaziyette size ücretsiz kargo ile gönderiliyor.
 
Bonus Card Taksit
TaksitOranAylıkToplam
2 AY % 0,00 81,00 ₺ 162,00 ₺
3 AY % 5,00 56,70 ₺ 170,10 ₺
4 AY % 7,00 43,34 ₺ 173,34 ₺
5 AY % 8,00 34,99 ₺ 174,96 ₺
6 AY % 10,00 29,70 ₺ 178,20 ₺
Yorum YazTuğçe

(5)
08 Mayıs 2015 15:30:22
Çok kaliteli bir ürün. DNTL den iki makine aldım ikisi de çok kaliteli. Bugün sipraiş verdim yarın elime ulaştı, hızlı kargo için teşekkürler. Herkese tavsiye ederim.

Deniz

(5)
26 Mayıs 2014 00:00:00
Ürün gerçekten çok kaliteli tavsiye ederim.

Soru Sor


Merve Uyanık
13 Şubat 2017 17:06:00
Dnt total Trio ağda makinası ile arasında ne fark var ?

TOTAL TRİO AĞDA MAKİNESİ DAHA DERİNDİR.
Zeynep
24 Nisan 2016 22:30:00
Soru:Performans ve kalite olarak konserve ağda makinesinde depileve mi daha iyi yoksa dntl total mi? Ve ayrıca hangisi daha az elektrik tüketir?

Cevap:Depileve ağda makinesi ispanya'dan ithal geldiği için fiyatı biraz yüksektir. Kaliteli bir cihazdır. Dntl total konserve ağda makinesi de 5 yıldır sattığımız bir marka bu markayı da gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.
Bu ürün 11,815 defa görüntülenmiştir.
reklam-2018-05-09-1525876145027-yan_banner_yatay-18.jpg
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar