Hakkımızda

          Biz Kimiz? 

    ' Bakımlı Kadının Sitesi ' bakimliolmak.com 1990 yılında kurulan ve 25 yıllık güvenilir bir iş başarısı olan şirketimizin 2009 yılında kozmetik sektörüne girmesiyle hizmete başlamıştır. Gelişen ve değişen alışveriş anlayışının açtığı bu yolda bildiğimiz bir şey vardı ;

   Her kadın güzeldir  yalnızca biraz desteğe ihtiyacı vardır.

  İşte bu anlayışla faaliyet göstermekte olan bizlerin aynı alanda ki diğer alışveriş sitelerinden farkı şudur:
 Bakimliolmak.com' da Türkiye dağıtıcısı ve bayisi olduğumuz ürünlere yer veririz. Yani internet sitemizde satılan ürünler kendi stoklarımızda olan ürünlerdir. Bu sayede her daim size en hızlı ve en rahat alışveriş imkânı sağlarız.

    Garantimiz ürünlerimizdir.
 
        Faaliyetimizin her adımında önce kalite dedik. Sağlığa zararlı ve alerjik reaksiyonlara en az sebebiyet veren ürünleri tercih ettik. Her kadının ayrı istekleri ve ayrı hassasiyetleri olduğunu bilerek çok geniş bir ürün yelpazesine yer verdik.  Ve aynı zamanda profesyonellik  dedik. Kolaylıkla herhangi biz kozmetik mağazasında bulamayacağınız özel ürünleri sizlerin tek bir tık uzağınıza yerleştirdik. Ama en önemli müşteri memnuniyeti dedik. Memnun kalmadığınız bir ürün için günlerce onay bekleme, uzun iade prosedürleri ya da değiştirmek istediğiniz bir ürünün stok yetersizliğinden doğan tüm sorunları ürünlerimizin dağıtıcı ve bayisi  olmamız sayesinde ortadan kaldırdık.

Önce güvenlik 

 Bakimliolmak.com' da alanında yetkin e-ticaret güvenliğinde uzman çalışanlarla sizler için en sorunsuz ve en güvenilir alışveriş için çalıştık. Yapacağınız her alışverişte kredi kartlarınıza ait hiçbir özel bilginizi kayıt altında tutmamakla birlikte bu bilgilerinizi aracısız olarak bankalarınıza aktarırız.
Bilgilerinizin aktarımını 256-bit SSL şifreleme ile gerçekleştiririz.

 Ve bunun teminatı olarak da 'Web sitemizin SSL sertifikasının doğrulamak için adres çubuğundaki kilit simgesini kontrol edebilirsiniz.
 Önceliğimiz diğer alışverişin sitelerinin çeşitli su istimalleri düşünmeksizin rahatça ve kolaylıkla alışveriş yapmanızı sağlamaktır.
 
    Beklentilerinizi biliyoruz

  Bakimliolmak.com ailesi olarak bizlere mesai saatlerimiz içerisinde her türlü soru ve sorunlarınız için online destek hizmetimizle ulaşabilir ve taleplerinizin karşılıksız kalmayacağından emin olabilirsiniz. Aynı zamanda Kargom nerede? Bana ne zaman ulaşır? gibi sorularınız içinde 'Teslimat-Kargo' bölümümüzü inceleyebilir geniş kargolama hizmetlerimizi de görebilirsiniz.

    Sizlere iyi alışverişler ve bakımlı günler dileriz.
 
Bakimliolmak.com
Sultançiftliği mah. 14 sok.
No:32
Sultangazi / İSTANBUL
0212 475 82 26 info@bakimliolmak.com
 
Fuer Kozmetik Firmamıza Ait Olan Markalarımız

Natura Keratin
Groomed
Korban
Depileve