YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Uzmana Sor
Güzellik UzmanıGüzellik Uzmanı

Güzellik uzmanımız sizden gelen soruları yanıtlıyor... Cilt bakımı, Saç bakımı, İstenmeyen tüyler, Saç boyaları, Makyaj gibi kategorilerde aklınıza gelen tüm soruları uzmanımıza sorabilirsiniz.

Sorularınıza verilen cevaplar sitemizde yayınlanacağı gibi ayrıca size mail olarak da cevap gönderilecektir.
 
Uzmanımıza Sorulan Sorular

  Ezgi Özkurt
06 Ağustos 2018 20:28:00
Soru: Merhaba, cildim yağlı fakat gün içinde hiç yağlı bir cilde sahip olduğumu hissetmiyorum, yağlanmıyor eskiden çok yağlanırdı ama şimdi yağlanmıyor sadece çok pürüzlü. Elimle dokununca nerdeyse her yerde şiş sivilce, uçsuz sivilce veya minik sivilce siyah nokta yağ bezeleri görüyorum. Henüz 18 yaşındayım, cildiyeye gitmiştim 20 yaşına kadar devam eder, ergenliktir dedi fakat yaşıtlarımın bir çoğunda hiç sivilce yok nadirdir, onlara özeniyorum benim de olmasın istiyorum. Bana tavsiyeleriniz nedir, nasıl geçirebilirim?
Cevap: Merhaba Ezgi Hanım, Cildinizin hassas olmasıyla ilgili olabilir. Doktorunuza danışmanızı öneririz.
  Merve Kar
23 Aralık 2017 15:52:00
Soru: bıyıklarımı ağda yada ip vb bir ürün ile aldığımda bölgede ertesi günden başlayan ve uzun süre geçmeyen sivilceler oluyor sebebi ne olabilir yanlış bir işlem mi yapıyorum?
Cevap: Merhaba Merve Hanım, Cildinizin hassas olmasıyla ilgili olabilir.
  Elif Yeşildal
12 Ağustos 2017 00:27:00
Soru: Depileve Cezve Sir Ağda Seti Depileve bu setle ilgili açıklamayı okuduğumda yüz bikini bölgesi için kullanılabileceği yazıyor peki bacak kol gibi yerlerimizde kullanamaz mıyız?
Cevap: Merhaba Elif Hanım, Depileve cezve seti içerisindeki ağda Depileve pink inci ağda hassas ciltler ve hassas bölgeler için özel tasarlanmıştır. Hassas bir cilde sahipseniz diğer bölgelerde de kullanabilirsiniz.
  Dilek Yalçın
22 Kasım 2016 11:25:00
Soru: Çene bölgemde ağrılı ve ucu açık olmayan sivilceler çıkıyor ve yoğun derece de kaşınıyor cildimi temiz tutmama ve dikkat etmeme rağmen kurtulamıyorum.Ne yapmalıyım ? ya da ne önerirsiniz? Şimdiden Teşekkürler..
Cevap: Merhaba Dilek Hanım, bu şikayetleriniz için cildiyeye gitmenizi öneririz.
  Yağmur Aydın
29 Mart 2016 12:14:00
Soru: merhaba , 20 yaşındayım beslenmeme büyük oranda dikkat ederim saç sağlığım konusunda hiç bir sıkıntım yok ama tırnak bakımıma ne kadar dikkat etsem de çok geç uzuyor ve çok yumuşak oldukları için hemen kırılıyor. Ne yapmam gerekiyor ?
Cevap: Tırnak ve tırnak eti besleyici yağlar kullanabilirsiniz.
Aşağıdaki formu doldurarak uzmanımıza merak ettiğiniz sorularınızı sorabilirsiniz.

* Adınız Soyadınız : 
* E-Posta Adresiniz :  sitemizde yayınlanmayacaktır.
* Sorunuz ? : 
* Güvenlik Kodu :   
 

Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar