YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Uzmana Sor
Güzellik UzmanıGüzellik Uzmanı

Güzellik uzmanımız sizden gelen soruları yanıtlıyor... Cilt bakımı, Saç bakımı, İstenmeyen tüyler, Saç boyaları, Makyaj gibi kategorilerde aklınıza gelen tüm soruları uzmanımıza sorabilirsiniz.

Sorularınıza verilen cevaplar sitemizde yayınlanacağı gibi ayrıca size mail olarak da cevap gönderilecektir.
 
Uzmanımıza Sorulan Sorular

  Merve Kar
23 Aralık 2017 15:52:00
Soru: bıyıklarımı ağda yada ip vb bir ürün ile aldığımda bölgede ertesi günden başlayan ve uzun süre geçmeyen sivilceler oluyor sebebi ne olabilir yanlış bir işlem mi yapıyorum?
Cevap: Merhaba Merve Hanım, Cildinizin hassas olmasıyla ilgili olabilir.
  Elif Yeşildal
12 Ağustos 2017 00:27:00
Soru: Depileve Cezve Sir Ağda Seti Depileve bu setle ilgili açıklamayı okuduğumda yüz bikini bölgesi için kullanılabileceği yazıyor peki bacak kol gibi yerlerimizde kullanamaz mıyız?
Cevap: Merhaba Elif Hanım, Depileve cezve seti içerisindeki ağda Depileve pink inci ağda hassas ciltler ve hassas bölgeler için özel tasarlanmıştır. Hassas bir cilde sahipseniz diğer bölgelerde de kullanabilirsiniz.
  Dilek Yalçın
22 Kasım 2016 11:25:00
Soru: Çene bölgemde ağrılı ve ucu açık olmayan sivilceler çıkıyor ve yoğun derece de kaşınıyor cildimi temiz tutmama ve dikkat etmeme rağmen kurtulamıyorum.Ne yapmalıyım ? ya da ne önerirsiniz? Şimdiden Teşekkürler..
Cevap: Merhaba Dilek Hanım, bu şikayetleriniz için cildiyeye gitmenizi öneririz.
  Yağmur Aydın
29 Mart 2016 12:14:00
Soru: merhaba , 20 yaşındayım beslenmeme büyük oranda dikkat ederim saç sağlığım konusunda hiç bir sıkıntım yok ama tırnak bakımıma ne kadar dikkat etsem de çok geç uzuyor ve çok yumuşak oldukları için hemen kırılıyor. Ne yapmam gerekiyor ?
Cevap: Tırnak ve tırnak eti besleyici yağlar kullanabilirsiniz.
  Eda Doğru
30 Aralık 2015 11:21:00
Soru: Merhaba . 23 yaşındayım . Burun bölgem yağlı birtek .sanırım karma bir cilde sahip oluyorum . Burun bölgemde de siyah nokta oldukça fazla . Sabah akşam sabun ile yüzümü yıkıyorum ama yeterli olmadığını düşünüyorum . Birde Bu yaşta yaşlanma karşıtı bakım ürünleri kullanmalımiyim kırışıklık oluşumunu ve derinlesmesini engellemek için . Bir çok ürün var işin içinden çıkamıyorum bana önerebilceginiz bir yol varmidir
Cevap: Merhaba Eda Hanım, Burun bölgesi için burun bantları vardır onlardan tercih edebilirsiniz. Yüzünüzün temizliğine dikkat ettiğiniz sürece kırışıklık karşıtı kremlere ihtiyacınız yaşınız açısından bir gereksinimiz olmayacaktır. Kırışıklık karşıtı kremler daha ileri ki yaşlarda tercih edilmelidir.
Aşağıdaki formu doldurarak uzmanımıza merak ettiğiniz sorularınızı sorabilirsiniz.

* Adınız Soyadınız : 
* E-Posta Adresiniz :  sitemizde yayınlanmayacaktır.
* Sorunuz ? : 
* Güvenlik Kodu :   
 

Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar