YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Sir Ağda > Sir Ağda Setleri
KATEGORİLER
FİYATA GÖRE
tümü (32)
FAYDALI BİLGİLER
tümü (117)
reklam-2017-10-20-1508491231633-yan_banner_dikey.jpg
FACEBOOK

Sir Ağda Seti

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili yollarından biri de sir ağda kullanmaktır. Sir ağda kullanımı sayesinde kıl kökleri zayıflar ve düzenli kullanım halinde kıllardan kalıcı olarak kurtulmalar sağlar.  Sir ağda kullanımı klasik ağda gibi şeker içermediğinden kıl köklerini beslemez ve zayıflamasına yardımcı olur. Uygulama halinde derinin üstünde bulunan ölü hücreleri temizler.
 
Ağda ile tüylerden kurtulmak diğer yöntemlerden daha ekonomiktir. Bakımlı Olmak’ ta bulunan Sir ağda setleri size ekonomikliğin yanında pratikliği de sağlar. Sir ağda seti ile istenmeyen tüylerden kökten uca kurtulmakla kalmaz uzun bir süre sizlere pürüzsüz görünüm sunar. Bu setler beklentilerinizi karşılayabilecek profesyonel ürünler içermektedir ve evde kullanıma da uygundur. Sir ağda setleri sayesinde en küçük kıl köklerine ulaşmakla kalmaz tüy probleminde ortadan kaldırmanıza yardımcı olur. Böylece uzun bir süre istediğiniz pürüzsüzlüğü elde etmiş olursunuz. Sir ağda setlerinin içeriğindeki sir ağdalar tamamen doğal ürünler içermektedir. Sitemizde satılan setlerin içerisinde bulunan ağdaların cildi besleyici bir özelliğe sahip olması nedeniyle uygulama esnasında cildi tahriş etmez.
 

Ağda Seti

 
Sir ağda ile yaptığınız düzenli uygulamalar neticesinde tüylerinizde gözle görülebilecek bir azalma elde edersiniz. Bakımlı Olmak’ ta bulunan kartuş ağda seti, konserve ağda seti ve kalıp ağda seti, kombine ağda seçenekleri ile size en uygun ürünü sunarak uygulama yapmanızı sağlar.


Ağda Seti Fiyatları


Ağda setleri fiyatları set içerisinde bulunana ağda makinesinin ve ağdalarının kalitesine göre değişmektedir. Sitemizde satışı yapılan setler içerisnde 1. sınıf dünyanın en kaliteli ağdaları kullanılmaya özen gösterilmiştir. Sitemizdeki ağda seti fiyatları 30 tl den başlayıp 500 tl ye kadar setlermizi mevcuttur.

Kartuş ağda setleri pratik bir kullanım sağlar ve aynı zamanda dönen başlıkları ile rahat bir kullanım da sağlar. Ağdanın istediğiniz incelikte sürülmesine izin verir. Kartuş sir ağdası bacak, kol gibi geniş bölgeler için kullanılır.
Konserve Ağda Seti ve Kalıp Ağda seti hassas bölgelerde, kaş, bıyık ve çene gibi bölgelerde kullanılan ürünler içerir. Konserve ağdalar ağda bezleri ile kullanıma uygunken kalıp ağdalar elle çekim yöntemine uygundur. Konserve Ağda Seti ve Kalıp Ağda setleri ile uygulama yapmak pratiktir ve kolaydır.
Kombine ağda setleri kartuş ve ağda makinesinin bir arada bulunduğu makinelerden oluşur. Komple ağda uygulaması yapmak isteyenle için uygundur.
sir ağda seti
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar