YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Sir Ağda > Sir Ağda Setleri paylaş:
%18indirim
Depileve sir ağda seti bahar güneşi | bakimliolmak.com
Bahar Güneşi Profesyonel Sir Ağda Seti
360.00

Bahar Güneşi Profesyonel Sir Ağda Seti

Depileve

Stok Koduagdaseti1
Kdv Dahil Fiyatı440,00 ₺ 360,00 ₺
Teslimat BilgisiAynı Gün Kargo
Garanti Süresi24 Ay
Para Puan6400 puan = 6,40 ₺
5 Stars5/5 Yorum Yaz Derecelendir
Sepete At
Hemen Al
Tavsiye Et
Ürün Videosu
Depileve Bahar Güneşi Profesyonel Sir Ağda Seti (Bikini bölgesi, yüz, kol, bacak, koltuk altı tüm bölgeler için)
Bahar Güneşi profesyonel sir ağda seti en kaliteli ağda malzemeleri bir araya getirilerek oluşturulmuştur. Bu set ile komple ağda uygulaması yapabileceksiniz. Ağda setlerinde her ne kadar makinenin kalitesi önemli olsada en önemli faktör ağdaların kalitesidir. Ağda setinin fiyatını set içerisindeki ürünler ve markaları belirlemektedir. Bahar güneşi profesyonel ağda seti içerisinde Dünyaca ünlü İspanyol ağda makrası olan Depileve maraklı ürünler kullanılmıştır.

Depileve sir ağda setiyle tüm bölgeler için evde ve kuaför salonlarında profesyonel bir şekilde uygulama yapabilirsiniz. Evde yapabileceğiniz bu uygulama sayesinde zamandan tasarruf sağlayarak pratik bir şekilde uygulama imkanı kazanabilirsiniz. Set içinde bulunan ağda ürünleri makineden ağda aksesuarlarına kadar son kalite olan hiçbir yerde bulamayacağınız profesyonel ürünlerdir. Setin içerisindeki kartuş ve konserve ağda makinesi ile set içinde gelen kalıp ve kartuş ağdayı ısıtabilir ve istediğiniz uygulama kıvamında kullanabilirsiniz. Setin içerisindeki ağda ürünleri hassas ciltler için özel olarak üretilmiş ve kimyasal hiçbir madde içermeyen ürünlerdir. Bu sayede cildin hasar görmesini engeller ve cildin tazelenmesini sağlar. 

Setin içerisindeki ağda ürünleri kartuş ve kalıp ağdadır. Kartuş ve kalıp ağdalar depileve markalı olup aleo vera, natural ve pudralı çeşitleri vardır. Kalıp ağda ile nazik bir uygulama sağlayabilirsiniz. İçeriğindeki cildi besleyici ve yumuşatıcı etkisi ile cildin tahriş olmasını engeller ve konforlu bir ağda uygulaması sağlar. Depileve pembe kalıp spatula ile sürülebilir özellikle bikini ve yüz bölgesi için tercih edilir. 

Depileve Bahar Güneşi Profesyonel Sir Ağda Setinin içerisindeki ağda sonrası ürünleri ile özel yapısı sayesinde cildin hasar görmesini engeller ve cildi kızarıklıklara karşı yatıştırır. Ağda sonrası rahat ve pratik bir şekilde yapmış olduğunuz ağda uygulamasındaki kalıntıları ağda yağı ile temizleyebilirsiniz ve cildinize masaj yapabilirsiniz. Cildinizi yatıştırır ve nemlendirebilirsiniz.   

Setin içerisindeki tüy geciktirici ampul ile ağda uygulaması sonrasında kullanarak cildinize E vitamini kazandırarak tüylerin hızlı bir şekilde büyümesini de engelleyerek cilde ipeksi bir yumuşaklık sağlayabilirsiniz. Özel yapısı sayesinde de cilt tarafından kolay bir şekilde emilir. Setin içerisinde ağda sırasında kullanabileceğiniz ürünlerden olan ağda bezi ile gözeneksiz, dayanıklı yapısı ile Ağdayı ağda bezinin üzerine geçirmez ve rahat bir şekilde uygulama yapmanızı sağlayabilirsiniz. Ayrıca içerisindeki kalıp ağdayı kullanabilmek içinde setin içerisindeki spatula ve yüz çubuğunu kullanabilirsiniz. Bacak, kol, koltuk altı gibi geniş bölgelerde spatulayı kullanırken yüz çubuğunu da yüz, bıyık ve kaş altı gibi şerit halinde çalışılması gereken bölgelerde kullanabilirsiniz.
 
Bu setin içerisindeki Depileve pink kalıp ağda bikini bölgesi, yüz, kaş, bıyık bölgeleri için özel tasarlanmıştır. Depileve kalıp ağdanın diğer bir avantajı 500 ml paket içerisin metal cezvenin içerisine girecek şekilde 125 ml 4 yuvarlak parçadan oluşmasıdır. Bu sayede kırmak için uğraşmazsınız. Depileve kartuş sir ağdalar bacak, kollar, koltuk altı gibi bölgelerde tercih edilir.

Kalıp Ağda Nasıl kullanılır: Ağda makinesinin içine metal cezve yerleştirilir. Kalıp ağdalardan bir tane 125 ml yuvarlak metal cezve içine yerleştirilir. Makinenin ısı ayar düğmesi en son dereceye getirilir. 45 ile 90 dakika arasında ağda eriyecektir. Daha sonra ısı ayar düğmesi 60 ile 75 derece arasında sabitlenir 5 dakika içinde ağda macun kıvamında olacaktır. Uygulamaya başlamadan önce rulo yatak kağıdı serebilirsiniz. Çünkü uygulama yaparken ağda damlayabilir. Spatula yardımıyla ağdayı kılların çıkış yönüne doğru ne çok ince nede çok kalın olacak şekilde sürüyorsunuz 4-5 saniye içinde ağda donacaktır sonra elle çekiyorsunuz küçük bölgeler halinde uygulayarak ağdanızı tamamlayabilirsiniz. Daha sonra ağda kalıntılarını ve yapışkanlığı temizlemek için ağda yağı veya yağlı mendi avuca dökülerek temizlenir. Sonrasında ağda sonrası tahriş önleyici ve nemlendirici losyon sürülür.

Kartuş ağda kullanımı: Kartuş ısıtıcı makinenin içerisine 1 adet kartuş ağda yerleştirip cihazı fişe takın. 40-45 dakika ısınmasını bekledikten sonra uygulamaya başlayabilirsiniz. Cildinize sürmeden önce 3 defa ağda bezine sürünüz. Bu sayede daha kolay sürülüm sağlarsınız. Sonra kılların çıkış yönüne sürüp üzerine ağda bezini yapıştırıyorsunuz ve kılların çıkış yönünün tersine ağda bezi ile çekiyorsunuz. Kalan ufak ağda kalıntılarını ağda bezi ile hızlı hızlı yapıştırıp çekerek temizleyebilirsiniz. Daha sonra ağda kalıntılarını ve yapışkanlığı temizlemek için ağda yağı veya yağlı mendi avuca dökülerek temizlenir. Sonrasında ağda sonrası tahriş önleyici ve nemlendirici losyon sürülür.
 
Depileve Bahar Güneşi Profesyonel Sir Ağda Seti İçeriği:
 
1- Groomed Stantlı Kartuş Ağda Makinesi 100ml: Groomed kartuş ağda makinesi profesyonel ve kişisel kullanıp için tasarlanmıştır. Standlı olan bu ürün kullanım kolaylığı ve pratiklik sağlar fiş standa bağlıdır kartuş ısıtıcı stand üzerindeyken ısınır alıp kullanıp standa bıraktığınızda ısıtmaya devam eder rezistanslıdır. Stantdan aldığınızda da 15 dk ısısını muhafaza eder.
 
2- Groomed Halley konserve ağda makinesi 400 ml: Bu cihaz evde, kuaför ve güzellik salonlarında kalıp, tablet sir ağda eritmek için tasarlanmıştır. Cihaz ile birlikte resimde görülen extra metal cezve gönderilir. Metal cezvenin içine tablet veya kalıp ağdaları atarak kullanabilirsiniz.

Cihazda kalıp ağda dışında konserve ağdada eritebilirsiniz. 400 ml ve 800 ml tüm konserve ağdaları eritir.

3- Depileve Aloe vera kartuş ağda 100 ml: Depileve Aloe Vera kartuş ağda içeriğinde aloe vera bitkisinin rahatlatıcı özelliklerini taşır. Özellikle bacak bölgelerinde, kollarda ve koltuk altında tercih edilir. En ince ve küçük tüyleri bile alır. Hassas cilt ve bölge uygulamalarında önden cilde talk pudrası sürülmesi tavsiye edilir.

4- Depileve Naturel kartuş ağda 100 ml: Depileve Naturel kartuş ağda çekiş gücü yüksek bir sir ağdadır. Özellikle bacak bölgelerinde, kollarda ve koltuk altında tercih edilir. En ince ve küçük tüyleri bile alır. Birinci kalite katkısız, naturel sir ağdadır. Doğal bal renginde ve şeffaftır. Pudra içermez, kuvvetli bir sir ağdadır. Hassas cilt ve bölge uygulamalarında, önden, cilde talk pudrası sürülmesi tavsiye edilir.

5- Depileve Pudralıl kartuş ağda 100 ml: Depileve Titanyum kartuş ağda pudralı bir sir ağdadır. Özellikle hassas ciltlerde ve hassas bölgelerde tercih edilir. Yaz aylarında terlemenin fazla olduğu dönemlerde de tercih edilir.

6- Depileve Bikini Bölgesi için Kalıp Ağda 500 gr: Ekstra nazik bir ağda uygulaması sağlar. İçeriğindeki yumuşatıcı, yatıştırıcı aktiflerle hassas ciltler ve tahrişlere kızarmalara eğilimli ciltler için konforlu bir ağda uygulaması sağlar. Depileve pembe kalıp ağda spatula ile kalın bir tabaka halinde sürülür. Yumuşatıcı ve tahriş karşıtı özellikleri ile özellikle bikini bölgesi ve yüz bölgesi için idealdir. 

7- Groomed ağda yağı 500 ml: Ciltteki ağda kalıntılarını temizler. Cildi nemlendirir ve ferahlatır. Kıl köklerini beslemez. Yağlılık hissi bırakmaz. Alerjen parfüm içermez hassas ciltler içindir. Masaj yağı olarak da kullanılır.

8- Depileve Ağda Acısını Azaltan Jel 200ml (Depileve Pre Base Gel 200ml)

Ağda öncesinde cildi makyaj, deodorant, kremler ve vucüt yağlarından temizler. Cildi hiyjenik bir ağda uygulamasına hazırlar. İçeriğinde cadı fındığı, mentol ve nane gibi aktif içerikler ile cildin hassasiyetini azaltır ağda acısını azaltır. Ağdanın kuvvetli çekilmesinin sebep olduğu acıyı azaltır. Cildi temizleyip nemlendirirken ağdanın cilde değil direkt tüylere tutunmasını sağlar.

Uygulama: Uygulama yapılacak bölgeye ağda veya epilasyondan bir kaç dakika önce sürülür.

Ürün bikini bölgesi gibi hassas bölgelerde kullanılabilir.

9- Groomed ağda sonrası tahriş azaltıcı ve nemlendirici losyon 250 ml: Ağada sonrası ciltte oluşan kızarıklık, tahriş ve yanma hissini alır. Özel içeriği sayesinde kıl köklerini beslemez. Alerjen içermez. Tahriş olmuş cilt için alerji riski en aza indirilecek şekilde formüle edilmiştir.

10- Depileve Tüy Geciktirici Ampül 3 x 10ml: Depileve tüy geciktirici ampül ağda veya lazer epilasyon uygulamalarından sonra kullanılır. Papaya ve E vitamini içerir. Gözle görülür şekilde tüylerin gelişimini yavaşlatır ve zayıflatır. Cilde ipeksi bir yumuşaklık kazandırır. Jel yapısı ile cilt tarafından kolayca emilir.

11- Ağda bezi (100 adet):  1.sınıf A kalite ağda bezidir. Tok ve 100 gr. malzemeden üretilmiştir. Gözeneksiz, damarsız ve sıkı dokunmuştur. Esnemez ve dayanıklıdır. Ağdayı üzerine geçirmez. Aynı zamanda ekonomiktir.
 
12- 100 adet spatula: Bacak, kol altı, bikini bölgesi gibi bölgelerde kullanılır. 100 adetlik kutulardadır.

13- Yüz çubuğu spatulası: Yüz, bıyık, kaş altı gibi şerit halinde çalışılması gerekli bölgelerin ağdasında kullanılır. 50 adetlik paketlerdedir. Yüz çubuğu tablet ve kalıp ağdanın uygulanacak bölgeye sürülmesi için kullanılır.

Garanti: Set içerisindeki ağda makineleri 2 yıl garantilidir. Garanti süresi boyunca ürününüz arızalanırsa bizimle iletişime geçip size vereceğimiz adrese anlaşmalı olduğumuz kargolar ile karşı ödemeli olarak kargo ücreti ödemeden gönderebilirsiniz. Ürününüz yenisi ile değiştirilip size geri gönderilir.
Bonus Card Taksit
TaksitOranAylıkToplam
2 AY % 0,00 180,00 ₺ 360,00 ₺
3 AY % 5,00 126,00 ₺ 378,00 ₺
4 AY % 7,00 96,30 ₺ 385,20 ₺
5 AY % 8,00 77,76 ₺ 388,80 ₺
6 AY % 10,00 66,00 ₺ 396,00 ₺
Yorum YazAyşenur Duru

(5)
05 Aralık 2016 09:28:39
2 Aralık Cuma günü sipariş verdiğim kargom 3 Aralık Cumartesi günü geldi. Bu kadar hızlı geleceğini tahmin bile etmemiştim. Hızlı gönderiden dolayı teşekkürler. Umarım setimden de memnun kalırım.. Bakımlı olmak dileğiyle..:)

Feride

(5)
12 Haziran 2014 00:00:00
Ürünü arkadaşımın tavsiyesi iel aldım. Pembe kalıp ağda bikini bölgesi için mükemmel bir ürün. Becerebileceğimi sanmıyordum fakat çok kolay oldu.

Berna

(5)
12 Ağustos 2013 00:00:00
Ürünü dün aldım bugün sabah teslim ettiler. Ürünler resimde görüldüğü gibi oldukça kaliteli duruyorlar. Hızlı gönderi için teşekkürler.

Şirin

(5)
15 Haziran 2013 00:00:00
Gerçekten mükemmel bir set kesinlikle tavsitye ederim. Pembe kalıp ağda ile bikini bölgesi çok rahat oldu. Hiç bu kadar kolay ağda yapabildiğimi hatırlamıyorum.

Firdevs

(5)
10 Nisan 2013 00:00:00
Ben bu seti geçen ay aldım . Mükemmel herkese tavsiye ederim. Pembe ağdayı bikini bölgemde kullandım. Kartuş ağdalarıda bacak ve koltuk altımda. Daha önce marketlerde satılan ılık ağdalar ile yapıyordum ama hiç memnun değildim. Pembe ağda ile aldığım bikini bölgem 1 ay sonra anca çıktı.

Soru Sor


Ikbal Sarı
15 Temmuz 2018 20:40:00
Bu setin full sir ağda setiyle farkı nedir ? Çünkü bu sette 13 ful sir ağda setinde 12 malzeme varda

Cevap: Merhaba,Bahar Güneşi Profesyonel Sir Ağda Seti içerisinde ki ürünlerle değişiklik göstermektedir. Makinelerinde ve ağda çeşitlerinde değişiklikler vardır.
Ayşegül Sivişli
24 Mayıs 2018 04:09:00
Ürünler bittiği halinde nereden alma şansımız var?

Cevap: Ürünlerin tekli satışları sitemizde mevcuttur. İstediğiniz ürünü tek olarakta alabilirsiniz.
Bu ürün 30,056 defa görüntülenmiştir.
reklam-2018-05-09-1525876145027-yan_banner_yatay-18.jpg
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar